Tynki maszynowe i ich zastosowanie

Tynki maszynowe zyskują coraz szersze grono zwolenników, tak wśród wykonawców, jak i właścicieli mieszkań czy domów. Co prawda tradycyjne metody kładzenia tynku konkurują wciąż ceną w niektórych sytuacjach i poręcznością w małych pomieszczeniach, jednakże nie da się powstrzymać nowoczesności, która ponadto oznacza podniesienie standardów wykonawczych.

Wykonanie tynków maszynowych wiąże się z zaopatrzeniem w odpowiedni agregat, którego koszty są zdecydowanie za wysokie dla indywidualnego użytkownika, pragnącego samodzielnie wykończyć pokój na poddaszu. Jeżeli planujecie Państwo wytynkować większą powierzchnię ściany czy sufitu i planujecie zamówić ekipę fachowców, warto wybrać firmę Diamant Tynki Gipsowe. Koszty usługi obniżymy wtedy natychmiastowym niemal wykonaniem, dzięki któremu można planować dalsze prace bez oglądania się na obecnych w mieszkaniu przez dłuższy czas tynkarzy wykorzystujących metodę tradycyjną.

Cenę przy większych pracach zbija też materiał - wszystkie oferowane przez nas tynki maszynowe są wydajniejsze od tynków tradycyjnych. Czas tynkowania jest trzykrotnie krótszy niż w przypadku tradycyjnej metody, a cena - dla prac w odpowiednio dużej skali - może spaść nawet o 40%.

Tynki gipsowe, utwardzone, maszynowe, pod malowanie

Żory, Rybnik, Jastrzębie, Wodzisław Śl.

  • Firma Diamant Tynki Gipsowe zajmuje się wykonywaniem tynków gipsowych metodą maszynową. Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2010 roku. Na terenie Czech realizujemy zlecenia m.in. w takich miastach jak: Ostrava, Karviná, Opava, Olomouc, Brno.. Na terenie Polski są to mi.in. Wodzisław Śl., Pszów, Rydułtowy, Jastrzębie Zdrój, Rybnik i inne okolice województwa śląskiego.

+48 669 953 757 (PL)