Wykonujemy usługi w zakresie profesjonalnego kładzenia maszynowych tynków gipsowych. Usługi wykonywane są specjalistycznymi agregatami przy użyciu materiałów budowlanych najlepszych światowych producentów.

Priorytet, który nami kieruje to przede wszystkim jakość, zgodność z technologiami wykonania oraz termin wykonania usługi. Nasze tynki maszynowe nadają się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Można je stosować w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak łazienki i kuchnie. Ten nowoczesny materiał budowlany jest idealnym podłożem także wtedy, gdy powierzchnia przeznaczona jest do malowania, tapetowania lub okładania płytkami ceramicznymi.

Kładziemy nacisk na precyzyjne wykonanie tynków maszynowych oraz na to, aby wszystkie materiały używane przez nas posiadały odpowiednie certyfikaty. Wysoka jakość naszych usług przekonała do nas wielu Klientów, ponieważ zawsze robimy wszystko, aby zrealizować wszystkie wymagania zleceniodawcy. Dokładamy największej staranności i uwagi do każdego zlecenia.

Tynki gipsowe, utwardzone, maszynowe, pod malowanie

Żory, Rybnik, Jastrzębie, Wodzisław Śl.

  • Firma Diamant Tynki Gipsowe zajmuje się wykonywaniem tynków gipsowych metodą maszynową. Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2010 roku. Na terenie Czech realizujemy zlecenia m.in. w takich miastach jak: Ostrava, Karviná, Opava, Olomouc, Brno.. Na terenie Polski są to mi.in. Wodzisław Śl., Pszów, Rydułtowy, Jastrzębie Zdrój, Rybnik i inne okolice województwa śląskiego.

+48 669 953 757 (PL)