Uniwersalne i specjalnie dostosowane do różnych podłoży produkty składają się na kompletną paletę produktów do tynkowania Baumit. Prezentujemy doskonałej jakości tynki tynki maszynowe wewnętrzne. Jesteśmy przekonani, że jeżeli poszukujecie Państwo tynków maszynowych, u nas znajdziecie produkty najwyższej klasy.

Tynki maszynowe Baumit charakteryzuje szybkość, wygoda i oszczędność stosowania. Dostarczane są na plac budowy w silosach lub workach.

Tynki gipsowe maszynowe wewnętrzne

Baumit Ratio Glatt L (Tynk gipsowy maszynowy lekki)

Fabrycznie przygotowana, sucha, lekka mieszanka tynkarska do wykonywania jednowarstwowych tynków gipsowych wewnątrz pomieszczeń, nanoszona przy pomocy agregatu tynkarskiego. Łatwa i szybka w obróbce, o podwyższonej wydajności, dająca gładką powierzchnię, wysokiej jakości.

Baumit Ratio Power (Tynk gipsowy maszynowy o zwiększonej twardości powierzchni)

Tynk gipsowy maszynowy o zwiększonej twardości powierzchni Fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka tynkarska do wykonywania jednowarstwowych tynków gipsowych o zwiększonej twardości powierzchni. Do użytku maszynowego wewnątrz pomieszczeń. Łatwa i szybka w obróbce, dająca gładką powierzchnię o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Baumit Ratio Glatt (Tynk gipsowy maszynowy)

Fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka tynkarska do wykonywania jednowarstwowych tynków gipsowych wewnątrz pomieszczeń, nanoszona przy pomocy agregatu tynkarskiego. Łatwa i szybka w obróbce, dająca gładką powierzchnię.

Tynki gipsowe, utwardzone, maszynowe, pod malowanie

Żory, Rybnik, Jastrzębie, Wodzisław Śl.

  • Firma Diamant Tynki Gipsowe zajmuje się wykonywaniem tynków gipsowych metodą maszynową. Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2010 roku. Na terenie Czech realizujemy zlecenia m.in. w takich miastach jak: Ostrava, Karviná, Opava, Olomouc, Brno.. Na terenie Polski są to mi.in. Wodzisław Śl., Pszów, Rydułtowy, Jastrzębie Zdrój, Rybnik i inne okolice województwa śląskiego.

+48 669 953 757 (PL)